עיצובים לאינסטגרם

הרשתות החברתיות עשו מהפיכה בעולם בעשור האחרון, ואחרי השקתה של פייסבוק, הגיחו לעולם אינסטגרם, טוויטר, סנאפצ'ט, ורשתות חברתית נוספות. כיום, אינסטגרם היא הרשת החברתית השנייה בגודלה עם מיליארד משתמשים רשומים ברחבי העולם וכ-3 מיליון משתמשים רשומים בישראל. זו גם אפליקציית התמונות הפופולרית ביותר שהפכה לא רק לכלי לשיתוף תמונות, אלא לכלי פרסומי חזק במיוחד. באמצעות עיצוב מקצועי של עמוד פייסבוק, ניתן לחשוף קהלים למגוון תכנים שיווקיים וליהנות מצמיחה עסקית משמעותית בעולם הפרסום המשתנה.

כיצד מתבצע פרסום באינסטגרם?

כאמור, אינסטגרם היא פלטפורמה המבוססת על תמונות, ולכן התוכן הוויזואלי בה הוא חיוני. כיום ניתן להעלות לאינסטגרם מספר סוגים של תכנים ויזואליים – תמונות, סרטונים, וסרטוני סטורי. תמונות אינסטגרם ניתן להעלות בקבוצות או בבודדים, וסרטונים רגילים מוגבלים לדקה (לעתים יותר, תלוי בסוג החשבון).

סטוריז הם סרטונים שעולים למשך 24 שעות בלבד והם לא יכולים לעלות על 30 שניות. אם רוצים להעלות סרטוני סטוריז ארוכים יותר, ניתן לצלם מספר סטוריז ברצף. כל התכנים הללו מהווים פוטנציאל פרסום ושיווק אדיר שאם משתמשים בו בדרך הנכונה, ניתן להגדיל עסקים באופן ניכר.

כיצד ניתן לעשות זאת? במספר דרכים. תחילה, כאשר מעלים תמונות או סרטונים רגילים, חשוב להשתמש בהאשאג (סולמיות). תיוגים פופולריים מהסוג הזה ימשכו אנשים שמחפשים אותם ובכך יחשפו את העמוד לקהל. סרטוני סטורי לעומתם יכולים להציג מוצרים שונים, הפתעות שיגיעו בהמשך, ושידורים חיים המהווים מקור משיכה ויזואלי בפניי עצמם.

היתרון בשיטות הללו הוא שהן לא דורשות תשלום על פרסום, אלא מהוות דרכי שיווק חינמיות לקהל היעד ומצטרפים חדשים. כדי לצבור עוקבים נוספים, יש אפשרות לבצע פרסום בתשלום באינסטגרם על ידי תשלום לרשת עצמה (מחיר עבור קליק) או לאושיות פופולריות עם עוקבים רבים.

היכן נכנס העיצוב לתמונה?

מכיוון שאינסטגרם היא רשת המבוססת על תמונות וסרטונים, נושא העיצוב הוא חשוב במיוחד; תמונות שהן אינן איכותיות, אינן ערוכות כהלכה, ואינן מוכוונת לקהל היעד באופן מקצועי לא יעזרו למנף עסקים. בעלי עסקים רבים אינם יודעים כיצד להעלות פוסטים מקצועיים לאינסטגרם משום שמדובר בשפה עיצובית ייחודית שלא הייתה קיימת בשנים קודמות.

לפני העלאה של פוסטים ותמונות, חשוב לערוך אותן באופן מקצועי, וכדי לעשות זאת, חשוב להחליט תחילה על שפה עיצובית ייחודית עבור העסק. בעולם השיווק ישנם עסקים רבים שמוכרים מוצרים דומים, ולכן התחרות היא עזה. כדי לבדל בית עסק מסוים מעסקים דומים, חשוב ליצור לא ייחוד באמצעות תמונות וסרטונים שלא ניתן לראות בדפים של עסקים אחרים.

קביעת השפה העיצובית של עמוד אינסטגרם צריכה להתבצע באופן מקצועי כדי ליצור עמוד מקצועי ומושך. כיצד ניתן לעשות זאת? תחילה צריך להגדיר את העסק, המטרה, וקהל היעד שלו. לאחר מכן, ניתן יהיה לקבוע מה קהל היעד רוצה ואילו אמצעים ויזואליים ושיווקיים מושכים אותו.

חנות למוצרי קוסמטיקה לגוף למשל יכול להגדיר צבע מסויים שיאפיין את המוצרים שלה וגם את הפוסטים שלה. על ידי שילוב חכם של אותו צבע בתמונות וסרטונים שונים, יחד עם אלמנטים נוספים (כמו לוגו) ייחדו את העסק וימשכו את קהל היעד שיהיה מעוניין במוצרים מהסוג הזה.

מלבד זאת, חשוב להעלות תמונות וסרטונים ערוכים ברמה גבוהה, מה שקשה לעשות ללא אמצעים מקצועיים, כמו תכנות עריכה שונות.

אינסטגרם מהווה כלי שיווקי חשוב במיוחד המאפשר לייצר שפה ויזואלית מושכת עבור עסקים מכל הסוגים. כדי ליצור עמוד אינסטגרם עסקי מוצלח, חשוב להתמקד על יצירת תכנים ייחודיים ואיכותיים על ידי שימוש באמצעי עיצוב מקצועיים ומומחים בתחום.

שיווק בפייסבוק  ניהול דף עסקי קמפיין לידים  ניהול רשתות חברתיות קידום באינסטגרם שיווק דיגטלי 

 

צרו קשר

טלפון: 039118481
מייל: digitalmarkeringorganic@gmail.com

שיווק מקצועי בפייסבוק

"קידמנו עסק בתחום הארועים עם אורגניק והתוצאות לא איחרו לבוא ממליץ בחום"
תומר א
אדממה אירועים

שמרו על קשר

שירותים

אודות

צור קשר

מפת אתר